Gemeente Overijse

Samenstelling gemeenteraad

De gemeenteraad vertegenwoordigt de gehele bevolking van de gemeente. Ook de burgemeester en de schepenen maken deel uit van de gemeenteraad. Elke zes jaar wordt een gemeenteraad volledig vernieuwd. De leden worden rechtstreeks verkozen door de gemeenteraadskiezers. Het aantal raadsleden hangt af van het aantal inwoners. Overijse telt 27 gemeenteraadsleden.

 

gemeenteraad 2013.jpg

 

De huidige gemeenteraad werd geïnstalleerd op 2 januari 2013. De bestuursmeerderheid wordt gevormd door een coalitie van OV2002 - N-VA - CD&V (13 leden) en Open vld (5 leden). In de oppositie zetelen Plus (7 leden) en GROEN (2 leden).

 

Dirk Devroey (Open vld)

Brusselsesteenweg 503 – 3090 Overijse

02 657 99 02

dirk.devroey@overijse.be

voorzitter

Inge Lenseclaes (OV2002 - N-VA - CD&V)

Nijvelsebaan 71

02 687 60 40 (gemeente) of 0497 48 72 18

inge.lenseclaes@overijse.be

burgemeester

Jan De Broyer (OV2002 - N-VA - CD&V)        

Schavei 41      

0498 65 46 64     

jan.debroyer@overijse.be   

schepen

Kristel Stouffs (OV2002 – N-VA – CD&V)

Brusselsesteenweg 100

02 688 23 83 of 0478 09 98 17

kristel.stouffs@overijse.be  

schepen

Leo Van den Wijngaert (OV2002 – N-VA – CD&V)

Leuvensestraat 23

0494 56 01 39

leo.vandenwijngaert@overijse.be 

schepen

Peter Van den Berge (OV2002 – N-VA – CD&V)

Kerselarenstraat 42

0495 65 82 94

peter.vandenberge@overijse.be

schepen

Sven Willekens (Open vld)

Terspautlosweg 30

0495 30 83 79

sven.willekens@overijse.be 

schepen

Danny De Kock (OV2002 – N-VA – CD&V)

Drogenberg 27

02 687 93 66 of 0476 29 58 75

danny.dekock@overijse.be  

schepen

Joke Lenseclaes (OV2002 – N-VA – CD&V)

Rameistraat 32

0497 48 72 18

joke.lenseclaes@overijse.be 

schepen en OCMW-voorzitter

Jean Pierre Audag (Plus)

Felicien Bergiersstraat 92 – 3090 Overijse

0475 85 05 57

audag.invest@gmail.com

raadslid

Patricia Meerts (Plus)

Hannekensboslaan 17

02 687 46 70

patriciameerts@icloud.com

raadslid

Leen Gillis (OV2002 – N-VA – CD&V)

Kouterstraat 111

02 305 89 21

leen.gillis@gmail.com

raadslid

Sophie van Hoobrouck d'Aspre (Plus)

Esdoornenlaan 37

02 305 00 50

sophie@decannart.org

raadslid

Peter Lombaert (Groen)

Adriaanstraat 43

0478 36 93 67

p.lombaert@skynet.be

raadslid

Gilbert Dehertog (Open vld)

Vergoeienveld 5

0499 80 20 71

gilbert.dehertog@telenet.be  

raadslid

Siel Olbrecht (OV2002 – N-VA – CD&V)

Diepstraat 7A

0473 68 55 65

siel.olbrecht@hotmail.com

raadslid

Stijn Van Eyck (OV2002 – N-VA – CD&V)

Paardebeekstraat 2

0495 63 79 80

Stijn.Van.Eyck@telenet.be

raadslid

Emmanual Morel de Westgaver (Plus)

Kastanjedreef 24

0475 41 87 66

emmanuelmorel@skynet.be

raadslid

Bruno Lemaire (Plus)

Welriekendedreef 83

0476 47 73 73

bruno.lemaire@skynet.be

raadslid

Roger Sombrijn (Open vld)

Speelberg 58

0477 94 07 87

sombrijn@skynet.be

raadslid

Noor Mousaid (Groen)

Hagaard 79

0498 64 14 67

noormousaid@hotmail.com

raadslid

Stefan Vanderlinden (OV2002 – N-VA – CD&V)

Kalvarieberg 1

0496 21 33 06

stefan.vanderlinden@telenet.be

raadslid

Filip Butaye (OV2002 – N-VA – CD&V)

Nieuwland 15

0479 45 01 13

filip.butaye@n-va.be

raadslid

Dominique Lepoudre (Plus)

Liefkensstraat 17

0475 37 37 44

dominique.lepoudre@gmail.com

raadslid

Thierry Vanhaecht (Open vld)

Kouterstraat 122

0477 87 78 92

vanhaechtthierry@hotmail.be

raadslid

Yves de Marnix de Sainte Aldegonde (Plus)

Schransdreef 135

yvesdemarnix@yahoo.com

raadslid

Lieven Bennekens (OV2002 – N-VA – CD&V)

Nijvelsebaan 148

0496 98 41 41

lieven.bennekens@telenet.be

raadslid

 

Contact