Gemeente Overijse

Samenstelling gemeenteraad

De gemeenteraad vertegenwoordigt de gehele bevolking van de gemeente. Ook de burgemeester en de schepenen maken deel uit van de gemeenteraad. Elke zes jaar wordt een gemeenteraad volledig vernieuwd. De leden worden rechtstreeks verkozen door de gemeenteraadskiezers. Het aantal raadsleden hangt af van het aantal inwoners. Overijse telt 29 gemeenteraadsleden.

 

 

De huidige gemeenteraad werd geïnstalleerd op 9 januari 2019. De bestuursmeerderheid wordt gevormd door een coalitie van Overijse2002–N-VA (10 leden) en OPENVLDGROENOVERIJSE (9 leden). In de oppositie zetelen Overijse Plus (6 leden), CD&V (3 leden), Leefbaar Overijse (1 lid).

 

 


Peter Van den Berge (OV2002 – N-VA)

Kerselarenstraat 42

0495 65 82 94

peter.vandenberge@overijse.be

 

voorzitter


Inge Lenseclaes (Overijse2002–N-VA)

Nijvelsebaan 71

02 687 60 40 (gemeente) of 0497 48 72 18

inge.lenseclaes@overijse.be

 

burgemeester


Leo Van den Wijngaert (Overijse2002–N-VA)

Leuvensestraat 23

0494 56 01 39

leo.vandenwijngaert@overijse.be

 

schepen


Sven Willekens (OPENVLDGROENOVERIJSE)

Terspautlosweg 30

0495 30 83 79

sven.willekens@overijse.be

 

schepen

 


Jan De Broyer (Overijse2002–N-VA)

Schavei 41

0498 65 46 64

jan.debroyer@overijse.be

 

schepen


Myriam Vanderlinden (OPENVLDGROENOVERIJSE)

Drogenberg 59

0473 86 01 12

myriam.vanderlinden@overijse.be


schepen

 

Dirk Devroey (OPENVLDGROENOVERIJSE)

Brusselsesteenweg 503

0475 85 38 12

dirk.devroey@overijse.be


schepen


Joke Lenseclaes (OV2002 – N-VA)

Rameistraat 32

0497 48 72 18

joke.lenseclaes@overijse.be 

 

raadslid


Jeroen Van San (OV2002 – N-VA)

 

raadslid


Leen Gillis (OV2002 – N-VA)

Kouterstraat 111

02 305 89 21

leen.gillis@gmail.com


raadslid


Joris Kelchtermans (OV2002 – N-VA)

 

raadslid


Stefan Vanderlinden (OV2002 – N-VA)

Kalvarieberg 1

0496 21 33 06

stefan.vanderlinden@telenet.be

 

raadslid


Lieven Bennekens (OV2002 – N-VA)

Nijvelsebaan 148

0496 98 41 41

lieven.bennekens@telenet.be


raadslid


Roger Sombryn (OPENVLDGROENOVERIJSE)

 

raadslid


Peter Lombaert ((OPENVLDGROENOVERIJSE)

Adriaanstraat 43

0478 36 93 67

p.lombaert@skynet.be


 

raadslid


Ingrid Degand (OPENVLDGROENOVERIJSE)

 

 

raadslid


Carol Guns (OPENVLDGROENOVERIJSE)


 

raadslid


Karin Van Hecke (OPENVLDGROENOVERIJSE)


 

raadslid


Brigitte Braeckelaere (OPENVLDGROENOVERIJSE)


 

raadslid


Jean Pierre Audag (Overijse Plus)

Felicien Bergiersstraat 92 – 3090 Overijse

0475 85 05 57

audag.invest@gmail.com


 

 

raadslid


Pierre-Emmanuel Dumont de Chassart (Overijse Plus)


 

raadslid


Graaf Geoffroy d'Aspremont Lynden (Overijse Plus)


 

raadslid


Patricia Meerts (Overijse Plus)

Hannekensboslaan 17

02 687 46 70

patriciameerts@icloud.com


 

 

raadslid


Emmanuel Morel de Westgaver (Overijse Plus)

Kastanjedreef 24

0475 41 87 66

emmanuelmorel@skynet.be

 

 

 

raadslid


Graaf Yves de Marnix de Sainte Aldegonde (Overijse Plus)

Schransdreef 135

yvesdemarnix@yahoo.com

 

 

 

raadslid


Danny De Kock (CD&V)

Drogenberg 27

3090 Overijse

02 687 93 66 of 0476 29 58 75

danny.dekock@overijse.be

 

 

 

raadslid


Marcia De Wachter (CD&V)

 

 

raadslid


Alan Pauwels (CD&V)

 

 

raadslid


Dirk Dewaet (Leefbaar Overijse)

 

 

raadslid

 

Contact