Gemeente Overijse

Kinesisten en kinesiologen

Kinesitherapeut
• Arnout Wouter (+ orthopedische manuele
therapie)
Arthur Michielsplein 1
m 0479 60 33 93

• KineWell
Daems Stephanie
Permekedreef 9
t 02 306 39 97
stephanie@kinewell.be
www.kinewell.be

• de Crombrugghe Kathleen (+ neurologie en
perineologie)
Scheperslaan 8
t 02 427 16 02 - m 0472 60 64 56
katdcr@gmail.com
www.kdc-kine.be

• De Keyser Isabel
Permekedreef 6
t 02 688 28 47 - m 0496 50 85 01
Dekeyser.isabel@pandora.be
www.fascia.be

• Delahaye Lise (+ orthopedische manuele
therapie)
Nederlandlaan 23
t 02 688 41 30
lisa.delahaye@hotmail.com


• Kaisin Sabine
Hengstenberg 158
t 02 688 27 12 - m 0477 21 40 32
sabine.kaisin@gmail.com


• Kine Keuleneer BVBA
Keuleneer Nathalie
Frans Verbeekstraat 154a
m 0486 46 88 33
www.kinekeuleneer.be


• Kine Centrum Overijse (+ orthopedische
manuele therapie, perinatale en pelvische
reëducatie)
Tollet Valerie
Tollet Caroline
Huygen Katrien
Palsterman Lien (manuele therapie)
Jean Tombeurstraat 5
t 02 688 41 30 - m 0496 34 61 91


• Lefever Inne
Frans Verbeekstraat 154a
t 0486 46 88 33 - m 0486 42 89 37
inne_l@hotmail.com
www.KKZP.be


• Lemal Christian
Kersenbomenlaan 30
t 02 657 34 65

 

• Schuyvinck Leen
Terhulpensesteenweg 43
m 0476 59 36 79
leen.schuyvinck@gmail.com


• Van Belle Eric
Hoeilaartsesteenweg 211
t 02 687 80 01 - m 0477 62 75 51
www.kinesiologiekinesistvanbelle.be


• Van den Broucke Xavier
Vlierbeekberg 126
t 02 657 20 52 - m 0477 45 59 46
xavier.vandenbroucke@skynet.be


• Vandenbroucke Lies
Arthur Michielsplein 1
m 0479 60 33 93
liesenwouter@gmail.com
www.KKZP.be


• Van Hees Donatienne (+ orthopedische manuele
therapie)
P.I. Taymansstraat 47
t 02 307 52 20 - m 0474 38 03 04


• van Hoeve Adri (+ orthopedische manuele
therapie)
Speelberg 88
t 02 687 44 97 - m 0472 44 79 63
adri.vanhoeve@gmail.com


• van Meines Henri
Waversesteenweg 4
t 02 688 00 25 - m 0475 43 94 94
henri.van.meines.@gmail.com


• Therapie op maat
Herremans Alexis
van Parijs Marie
Smolders Claudia
Hoeilaartsesteenweg 416
m 0474 34 30 00
www.therapieopmaat.be

 

Kinesioloog
• Van Belle Eric
Hoeilaartsesteenweg 211
m 0477 62 75 51

• Wallemacq Estelle
Horenberg 60
t 02 880 03 89 - m 0472 41 86 20
ellipsilone@gmail.com