Gemeente Overijse

Verpleging

Thuisverpleging
• Wit-Gele Kruis
Duisburgsesteenweg 82
t 02 686 11 10
overijse@vl-brabant.wgk.be
www.witgelekruis.be/vlaams-brabant


Zelfstandig verpleegkundige
• Braeckelaere Brigitte
Terdekdelleweg 8
t 02 687 62 20 - m 0495 93 57 51
brigitte_braeckelaere@hotmail.com


• Puttemans Chrissy
Terdekdelleweg 7
m 0474 36 73 93
chrissy_puttemans@hotmail.com


• Reulens Nadine
Clement vannophenstraat 72
t 02 688 13 22 - m 0496 42 79 94
nadine_reulens@hotmail.com


• Thuisverpleging Vandeputte BVBA
Vandeputte Anja
Waversesteenweg 193
t 02 687 72 77 - m 0477 50 50 23
thuisverpleging.vandeputte@telenet.be


• van Meines Henri
Waversesteenweg 4
t 02 688 00 25
henri.van.meines@telenet.be


Uitleendienst medische hulpmiddelen

• C.M.-Sint-Michielsbond
Thuiszorgwinkel Tervuren
Kerkstraat 27, Tervuren
t 02 244 29 01
www.thuiszorgwinkel.be

 

Ziekenvervoer
• In dringende gevallen en noodsituaties:
t 112
• Voor een niet-dringende overbrenging
naar bv. een ziekenhuis:
- Rode Kruis Vlaanderen
t 105
www.rodekruis.be
Infogids 2017-2018_Opmaak 1 24/08/17 13:42 Pagina 53
Verwijzingstabel: pagina 130 - 133
- 50 -
- CM Sint-Michielsbond
t 078 15 65 65
www.cm.be
- Vlaamse Kruis vzw
t 016 23 24 12
www.hvk.be
- Mobiele Assistentie en Begeleiding
t 02 270 94 36
info@dav-grimbergen.net
www.eigenthuis.be