Omleiding
Tijdens het demonteren van de stellingen is het kruispunt van de Frans Verbeekstraat x Nieuwland x Joseph Kumpsstraat volledig afgesloten. De oprit van de E411 richting Brussel is enkel bereikbaar
vanuit Overijse.
Gemotoriseerd verkeer tussen Overijse en Hoeilaart volgt van 20 uur tot 6 uur een omleiding via de Terhulpensesteenweg, Hoeilaartsesteenweg en Waversesteenweg. Bussen van De Lijn krijgen wel doorgang na 20 uur.
Voor fietsers en voetgangers voorziet de aannemer altijd een veilige doorgang.
Wat volgt er nog?
In 2025 startte De Werkvennootschap met de bouw van de twee fietsbruggen over de Frans Verbeekstraat en Paardenwater. De bruggen zijn een onderdeel van de fietssnelweg F204 die langs de E411 loopt.
Na het demonteren van de overkluizing wordt de brug over de Frans Verbeekstraat verder
afgewerkt. Daarna volgen nog wegenwerken en de afwerking van de fietssnelweg tussen de bruggen over de Fr. Verbeekstraat en Paardenwater. Volgens de huidige planning is dit deel van de F204 klaar tegen eind 2026.

