Start inschrijvingen Spocje en zwemkamp Pasen

Vanaf vanavond 19 uur kan je je kind inschrijven voor Spocje tijdens de krokusvakantie of het zwemkamp tijdens de paasvakantie. Inschrijven voor Spocje doe je via de webwinkel, voor het zwemkamp via Deona.

Spocje (krokusvakantie)

Maak je klaar voor het coolste vakantiekamp in Overijse. We trekken tijdens de krokusvakantie met de kinderen op avontuur en doen te gekke workshops, gaan naar de film en het theater, ontdekken nieuwe sporten, en bezoeken lokale bedrijven in Overijse, ... Elke leeftijdsgroep krijgt een eigen, gevarieerd weekprogramma aangepast aan hun interesses en vaardigheden.

Voor de kinderen uit de lagere school zijn er per graad 3 groepen van telkens 15 kinderen. Dit betekent dat kinderen vanuit het 1e en 2e leerjaar samenzitten, kinderen vanuit het 3e en 4e leerjaar en kinderen vanuit het 5e en 6e leerjaar. 

De kleuters worden opgedeeld in 3 groepjes met een 4-tal monitoren. De kleuters spelen de hele dag in en rond de Bosuil en voor de allerkleinsten (2,5 – 3 jaar) is er een aangepast programma.

Alle informatie over Spocje vind je hier

Zwemkamp (paasvakantie)

Ben je een echte waterrat, maar wil je nog beter worden in zwemmen en hou je ook van andere sportieve activiteiten? Dan is het zwemkamp echt iets voor jou! Gedurende een halve dag duik je in het bad en op de andere momenten kan je je uitleven in de sporthal met hockey, basketbal of trefbal. De kinderen worden op de eerste dag ingedeeld op basis van zwemniveau, zo garanderen we voor iedereen de juiste begeleiding. 

  • Locatie: Sporthal Den Heurk, Heurkstraat 3, 3090 Overijse 
  • Startuur-einduur: 09.00-16.00
  • 6-10 jaar (geboortejaar 2020-2016)
  • Inschrijving via overijseibo.mijn-deona.be 
Gepubliceerd op maandag 5 jan 2026 om 08:58